Hileli Sims 4 Mobil FreePlay APK İndir

Özellikle kendini serinin son oyunu olan sims 4 ile duyurmuş olan Electronic Arts sürekli kendini güncellemesi ile meşhurdur. Bu yenilikçi oyunlarından bir tanesi ise Sims Freeplay oyunudur. Bu oyun Mobil destekli olup bizim paylaşacağımız APK dosyası Android işletim sistemi yüklü olan telefonlarda kullanılabilen versiyonudur. Hileli Sims 4 Mobil Freeplay APK tamamen hilelidir.

Sims 4 Hileleri Nelerdir?

Arkadaşlar bu hileli apk oyun bazı hileler kendinden gelmektedir. Sims 4 para birimi olan simelonslars sınırsız olacaktır. Sims sınırsız simelons hilesi dışında ayrıca sims 4 oyunu dışında sadece mobil versiyonu olan sims 4 Freeplay ‘de bulunan lifestyle ve social pointlerde sınırsız olmaktadır. Yani kısacası Son sürüm olan hileli sims 4 mobil freeplay apk indir konulu bu yazımızda paylaştığımız APK’yı kurduğunuzda elinizde sınırsız simelons yani sınırsız para hilesi, sınırsız lifestyle puan hileli ve sınırsız social puan hileli bir sims oyununa sahip olacaksınız.

sims freeplay apk indir

Mobil Sims Oyunu Nedir?

Hepimizin severek oynadığı sims serisinin tamamen mobil telefon ve tabletlere uygun hale getirilmiş, yılbaşı temasına hakim bir yundur. Bu oyun indirmesi ile birlikte Android Hileli oyuna ulaşacaksınız. Sims 4 oyununun Mobil versiyonunu indirdiğinizde sizleri 3D grafikler ve kaliteli müzikler karşılayacaktır. Tamamen mobile uyarlanmış ve tek el ile kontrolü kolay her an oynayabileceğiniz hileli sims oyunu apkdır.

Sims Oyunu İndir

Hileli Sims 4 Mobil Freeplay APK indir linkinin avantajları sınırsız para ve puanlarla karakterinizi istediğiniz gibi yaratıp modaya uygun kıyafetler ile giydirerek en kullanışlı ve en güzel evleri yaratabilirsiniz. Oyun zevkinizi doyasıya yaşayabileceksiniz. Oyun hileleri indir konusunda tek adres olan sitemiz sizler için Hileli Sims APK dosyasına ulaşarak linkini size ulaştırdı.

hileli sims apk indir

İndirme Linki

Hileli Sims 4 Mobil Freeplay APK İndir

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir