METİN 2 BALIKÇI BOT HİLESİ HİÇBİR ŞEY YAPMANIZA GEREK YOK..

Hepinize merhaba arkadaşlar çoğunuzuz oynadığı Metin 2 oyunu için hızlıca para yapabilmenize olanak sağlayan aynı zamanda oyunda herhangi bir ban yemenizi ortadan kaldıran oyun ve yöneticilerinin anlayamayacağı bir hile – hack bulduk. Hileyi bir Hollanda sitesinden uzun uğraşlar sonucu sorunsuz şekilde indirdik kurduk denedik çalışmaktadır. Bu Metin 2 hile ‘ sini oyununu açmadan önce botumuzu açıyoruz. Botumuz zaten kullanımı çok kolay olduğundan kolayca anlayabileceğiniz bir şekilde kullanabileceksiniz. İndirdiğiniz hilemizin oyun içerisinde anlaşılabilecek bir yanı olmadığından ( oyun içindeki diğer oyuncular sizin sürekli balık tuttuğunuzu anlayamayacak ) bundan ötürü herhangi bir şikayet ile veya general managerlar tarafından görünemeyecek olmasından sorunsuz bir şekilde botunuzu kurup bilgisayar başından ayrılıp rahat rahat balıkçılık yapabileceksiniz 🙂 Ayrıca botumuzun sürekli istiridye çıkardığı ayrı bir konu. Arada sırada çöp çıksa dahi genel olarak deneyimlerimize göre bu hilede sürekli istiridye çıkmakta. Gelelim isterseniz botumuzun kurulma aşamalarına.

METİN 2 HİLE

                                                                                                                Nasıl Yapılır?
                                                                                          1. Botumuzu indirip masaüstüne çıkartın
2. Botunuzun sorunsuz bir şekilde indiğinden emin olun.
3. SentinusGG.exe yönetici olarak çalıştırın.
4. Nevi2 serverimize giriş yapıyoruz bypass olduğunu göreceksiniz.
5. irisProtect koruması tamamen bypass olacaktır.
6. Artık istediğiniz hack veya hileyi açabilirsiniz.
 
BURASI ÖNEMLİ
Bypass olursa ekranınıza hiçbir bildirim yada mesaj gelmeyecektir. Eğer gelecek olursa indirme sırasında herhangi bir hata veya virüs programnızından kaynaklı bir sorun oluşmuş demektir. Sitemizden tekrar botu indirip kurabilir veya virüs programlarınızı kapattıktan sonra tekrar deneyebilirsiniz. (Çoğu virüs programı botumuzun temiz olduğunu da göstermektedir.)
İNDİRME LİNKİ
||
||
\/

METİN 2 TR Nevi2 irisProtect Bypass Lalaker1 Hack 7x Fishbot Pickup

İNDİRME LİNKİ

Eğer isterseniz videolu bir anlatım bulduk buradan ulaşabilirsiniz ; 
oyunhileleriindir.com ailesi olarak hepinize bol eğlenceli oyunlar dileriz. Umarım yardımcı olmuşuzdur. İleriki zamanlarda tekrar yeni hilelerle beraber olmak üzere kendinize iyi bakın hoşçakalın 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir